Úniková hra

Záchrana profesora Menkynu

10/1

1 hodnocení


Úniková hra

Záchrana profesora Menkynu

 

Popis

Záchrana profesora Menkynu je vůbec první hra od brněnského studenta Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity Adama Fajnora. Tuto netradiční hru poprvé sestavil pro brněnské hráče právě v našem centru. Její precizní zpracování a detaily hry ocení hlavně všichni nadšenci do fyzikálních a chemických pokusů, ale také i skalní hráči únikových her.

 

Váš kolega profesor Menkyna je jedním z předních fyziků brněnského Ústavu kondenzovaných látek. Pravidelně vynecháva obědové pauzy a dnešek nebyl výjimkou. Ovšem dnes Vás po návratu z oběda čekalo nemilé překvapení. V laboratoři hořelo a profesor není k nalezení. Místnost je vybavena množstvím protipožárních opatření, např. vzduchotěsnou komorou první záchrany. Komora se z bezpečnostních důvodů ale nedá otevřít zevnitř. Profesor se v ní zřejmě ukryl . Pokud ano, zbývá mu už jen jedna hodina kyslíku. Oheň v laboratoři byl uhašen. Jako kolegové profesora Menkynu jej musíte zachránit. Máte na to 60 minut a čas neúprosně běží!

 

Fotografie

Názory návštěvníků:

 

První testovací


Hru jsme si zahráli jako jeden z prvních zkušebních týmů a jsme velice spokojeni. Hra je atypická, jde hlavně o jednoduchou chemii a fyziku. Je to velice pěkně sestaveno. Určitě doporučujeme hru vyzkoušet, opravdu to stojí za to!
 

Líbí se vám naše hra?
Záchrana profesora Menkynu je i skvělým dárkem!