Úniková hra

Hon na Šakala

9/10

1 hodnocení


Úniková hra

Hon na Šakala

 

Popis

Naše již třetí úniková hra se opět tématicky liší od předchozích. Tentokrát odhalíte skutečnosti okolo tajemstvím opředeného atentátníka Šakala a jeho pronajatého apartmánu hotelu Ric.

 

Příběh

Předvánoční dny roku 1975 přinesly rozmoklou městskou zimu. Novináři se přesouvali do sídla organizace OPEC na jednání ministrů o možném zvýšení cen ropy. Cestou do budovy je zastavil mladík, který jim položil jedinou zvědavou otázku: „Pořád ještě jednají?“ Chvilku předtím vystoupil s kamarády z tramvaje. Tazatelem byl šestadvacetiletý Iljič Ramírez Sánchez, známý jako Carlos nebo Šakal, a právě se chystal novináře přesvědčit, že odvysílají přesně to, co bude chtít on. Byla neděle 21. prosince 1975, blížilo se poledne, a do Rakouska dorazil mezinárodní terorismus.

Vydejte se poznat, co je pravda, a co je fikce v unikátním prostředí hotelového apartmánu o více místnostech. Zabezpečený byt, skrytá místa, truhly, šifry a pátrání po tom co se vlastně stalo, čeká na své odhalení. O překvapení nebude zajisté nouze.

Usvědčíte mezinárodního teroristu nebo odejdete s prázdnou?

 

Fotografie

Názory návštěvníků:

 

Jitka Gajdošová


Sakal je zajimava a promyslena hra s pribehem. Ocenuji detaily a paradni vybaveni mistnosti, velke diky za skvelou tecku nakonec :) Vrele doporucuji vyzkouset vsechny 3 hry!
 

Líbí se vám naše hra?
Úniková hra Hon na Šakala je i skvělým dárkem.