Úniková hra

Tajemství plukovníka Gronicha

9.7/10

16 hodnocení


Úniková hra

Tajemství plukovníka Gronicha

 

Popis

Tajemná kancelář vojenského plukovníka Alberta Gronicha je úspěšná hra od tvůrců ESCAPE GAME PARDUBICE. Tuto hru duplikovali pro brněnské hráče v našem centru. Její precizní zpracování a detaily hry jistě ocení všichni skalní hráči únikových her.

Pro velký zájem jsme povolili vstup i týmům s 5 hráči s podmínkou, že hráči si jsou vědomi omezením hry.

 

Příběh

Tajemná kancelář vojenského plukovníka Alberta Gronicha Vás přenese do těžkého období roku 1943, kdy zuří krutá válka a panuje všeobecná nejistota. Zatýkání a odvádění podezřelých osob je na denním pořádku. V domě se z nenadání objeví hlídka z útvaru pro odhalování nepřátel říše. Při prohlídce kanceláře vyplouvá na povrch nečekané tajemství, které Albert skrývá. Hlídka ho zatýká a odvádí před vojenský soud, kde je obviněn z velezrady. Přijďte společně s přáteli zjistit, co policisté z útvaru při domovní prohlídce objevili a jaké je osudové tajemství Alberta Gronicha. Máte na to 60 minut a čas neúprosně běží!

 
featured-img-1 featured-img-1

Rozhovor

Jsme autoři Gronicha

Číst dále
 

Fotografie

Názory návštěvníků:

 

Dominik Šepeľa


Unikátní s nikdy nekončící zábavou.

Bára Majkútová


Skvělá atmosféra, napínavá hra a zajímavé a originální úkoly. Organizátoři zábavní a vstřícní. Ještě jednou děkujeme za parádní zážitek a těšíme se na další záhadu!

Anna Reschová


Super únikovka! Závěr byl nejlepší!

Petra Vé


Hra Tajemství plk. Gronicha je skvělá. Všem doporučujeme!

Pavlina Boxanova


Skvěle vymyšlené, super efekty, parádní zábava. Děkujeme za silný zážitek, co ještě doznívá. Už se těšíme na další místnosti.

Kris Cankovová


Dneska jsme byli na vaši nové únikové hře - Válečné tajemství důstojníka Gronicha a musíme říct, že to byla opět skvělá hra, skvěle řešené hledání klíčů jak k zámkům tak k dalšímu postupu a samozřejmě super zábava :) už se těšíme na další místnosti

Lenka Janů

LIKO-S, a.s.


Hra se nám líbila moc, výborné úkoly a v menším počtu hráčů měl každý možnost nějaký ten úkol zvládnout. Děkujeme za zážitek
 

Líbí se vám naše hra?
Válečné tajemství plk. Gronicha je i skvělým dárkem!