Úniková hra

Virus

9.7/10

1 hodnocení


Úniková hra

Virus

 

Popis

Virus je naše původní úniková hra Záchrana profesora Menkynu v novém kabátě! Je to naše další hra, kde není hlavním cílem uniknout, nýbrž zachránit člověka a sami sebe. Její netradiční zpracovaní ocení hráči, kteří si chtějí vyzkoušet něco jiného než odemykat zámky. V celé hře se vyskytuje jen jeden zámek!.

 

Příběh

Ve vládou utajovaném výzkumném centru došlo k masivnímu výbuchu díky chybě výzkumného vědce. Největší škody však výbuch napáchal v Laboratoři na úrovni biologické ochrany BSL-4, kde jedním ze zkoumaných virů byla Ebola. Jako záchranné komando máte za úkol prozkoumat tuto laboratoř. Pravděpodobně v ochranné místnosti je uvězněn vědec, který se zde schoval před výbuchem. Místnost má omezenou zásobu kyslíku. Budete ochotni se nakazit virem Ebola a vysvobodit posledního vědce? Vědce, který se jinak bez vaší pomoci do hodiny udusí? Budete schopni také najít vakcínu, která vám všem zachrání život?!

 

Fotografie

Názory návštěvníků:

 

První testovací


Hru jsme si zahráli jako jeden z prvních zkušebních týmů a jsme velice spokojeni. Hra je atypická, jde hlavně o jednoduchou chemii a fyziku. Je to velice pěkně sestaveno. Určitě doporučujeme hru vyzkoušet, opravdu to stojí za to!
 

Líbí se vám naše hra?
Virus je i skvělým dárkem!